Filmy

IV Międzynarodowy Przegląd Walk Scenicznych – Głogoczów 2019

„Powiedz Przyjacielu i Wejdź”

Pierwsze miejsce wywalczyli reprezentanci Czech, Grupa ROSACI 

http://www.youtube.com/watch?v=BxHb0UpSksE&t=6s

Drugie miejsce zdobyli reprezentacji Teatru Walki w etiudzie „Na Wichrowym Czubie”

http://www.youtube.com/watch?v=dOm5cpD81LM

Trzecie miejsce zdobyła Małopolska Zgraja Sarmacka gdzie oba ich występy „Król Nazguli” i „Gollum” otrzymały tyle samo punktów

https://www.youtube.com/watch?v=bJSgoIlgy6Y&t=17s

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

III Międzynarodowy Przegląd Walk Scenicznych – Głogoczów 2018

„Szranki i konkury na przestrzeni epok”

Najlepszy występ w kategorii Antyk – Średniowiecze – Małopolska Zgraja Sarmacka (PL) – „Prawdziwa miłość Nerona”

Najlepszy występ w kategorii Renesans – Oświecenie – Cassanova (SK) – „Opowieść o wyborze kobiety”

Najlepszy występ w kategorii Freestyle – Teatr Walki (PL) – „Miłosne opętanie”

Nagrodę Grand Prix III Międzynarodowego Przeglądu Walk Scenicznych zdobyła  Grupa Fencing Arts (PL) – w etiudzie pt. „Uroczy Wieczór”

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

II Międzynarodowy Przegląd Walk Scenicznych – Głogoczów 2017

„Pojedynki z Ekranu”

1 miejsce – Małopolska Zgraja Sarmacka (PL) – „Pan Wołodyjowski”

2 miejsce – CASSANOVA (SK) – „Prawdziwa historia o Janosiku”

3 miejsce – Szkoła Aktorska i Telewizyjna SPOT (PL) – „Fechtmistrz”

Wyróznienie – Wszechnica Szermiercza (PL) – „Rob Roy”

Wyróznienie – Teatr Walki (PL) – „Troja”

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

I Międzynarodowy Przegląd Walk Scenicznych – Głogoczów 2016

1 miejsce – CASSANOVA (SK)

2 miejsce – Akademia Teatralna w Białymstoku (PL) za „Pomocną broń”

3 miejsce – Wszechnica Szermiercza (PL) za „Balladyna i Alina Fallout”

wyróżnienie – Stowarzyszenie Parafialny Klub Sportowy JAKUB Więcławice Stare – sekcja szermiercza

wyróżnienie – Małopolska Zgraja Sarmacka (PL) za „Honorowy pojedynek”

wyróżnienie – Małopolska Zgraja Sarmacka (PL) za „Karczmę”

wyróżnienie – Zespół Tańca Irlandzkiego i Szkockiego COMHLAN (PL) za taniec Argyll Broadswords z pałaszami szkockimi